MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8995623
nr 899 5623
Skåp
Ett par, asien, längd: 43, djup: 20, höjd: 51
Kondition: slitage / skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:08:22
5/6 18:19:44
Skåp
Kondition: slitage / skador
nr 899 5623
Skåp
Kondition: slitage / skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 9 juni 2014 |
5/6 18:19:44 | 1 | Vinnande bud |